top of page
  • Basın Bülteni -Kaspersky Lab

Siber güvenlik şirketi Türkiye özel fiyatları


Kaspersky Lab döviz kurundaki dalgalanmalara rağmen tüketicilere tüm güvenlik çözümlerinin fiyatlarını dondurdu. Değişken kurları ve müşterilerin planlamada çektiği zorlukları dikkate alan şirket, 2017’den itibaren çözüm ve servislerini ABD dolarıyla değil Türk Lirası ile satmaya başlamıştı. Bugün ise tüm fiyatlar, geçtiğimiz yılın kurunu dikkate alan mevcut seviyesinde sabitlendi. Kaspersky Lab bu teklifi ile Türkiye pazarına olan bağlılığını ve müşterilerine verdiği desteği bir kez daha vurguladı.

Kaspersky Lab Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Yönetici Direktörü Amir Kanaan, “İlk yerel ofisimizin 2008’de açılmasından bu yana Türkiye’de siber dünyanın daha güvenli hale gelmesi için çalışıyoruz. İş ortaklarımıza ve müşterilerimize tam destek veriyoruz ve geniş müşteri kitlemize koruma sunmaya devam ediyoruz. Bu adil fiyat teklifi sayesinde, Türkiye’deki müşterilerimiz güvenlik ürünlerimizi bugün için piyasadaki en uygun fiyatlarla satın alabilecekler.” dedi.

Kaspersky Lab ürünleri, beş yıldır üst üste bağımsız testlerde en yüksek sonuçları elde ederek piyasadaki en fazla test edilen ve ödül alan güvenlik çözümleri olmaya devam ediyor.

Kaspersky Lab tüketici ürünlerini Ekim ayına kadar satın alan veya yenileyen herkes, bu ayrıcalıklı fiyat stratejisinden yararlanabilecek.

Kaspersky Lab Hakkında

Kaspersky Lab, 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren küresel bir siber güvenlik şirketidir. Kaspersky Lab'in derin tehdit zekâsı ve güvenlik uzmanlığı dünyanın dört bir yanındaki işletmelerin, kritik altyapıların, hükümetlerin ve tüketicilerin korunması için sürekli yeni nesil güvenlik çözümlerine ve hizmetlerine dönüşmektedir. Şirketin kapsamlı güvenlik portföyüne, lider uç nokta koruması ve gelişen karmaşık dijital tehditlerle mücadele eden bir dizi özelleştirilmiş güvenlik çözümleri de dâhildir. 400 milyonu aşkın kullanıcı Kaspersky Lab teknolojileri ile korunmaktadır ve 270 bin kurumsal müşterinin kendileri için en önemli şeyleri korumalarına yardımcı olmaktayız. Daha fazla bilgi için: www.kaspersky.com/tr

Son Yazılar

Hepsini Gör

VERBİS'e kayıt süresi uzatılacak mı?

VERBİS'e kayıt süresi uzatılacak mı? Kişisel Verileri Koruma Kurumu (KVKK) Başkanı Prof. Dr. Faruk Bilir, KVKK'ya hem yurt içi hem de yurt dışı olmak üzere toplam 4 bin 839 ihbar ve şikayet başvurusu

bottom of page