top of page
  • Basın Bülteni - Bitdefender

Siber Güvenlik Şirketi Transfer Haberi


bilgi güvenliği, siber güvenlik şirketi transfer haberi

Siber güvenlik sektöründe satış ve pazarlama yönetimi konusundaki uzmanlığıyla markalaşan Alev Akkoyunlu, Bitdefender Türkiye yönetim kadrosuna yeni ortak olarak dahil oldu. COO görevini yürütecek olan Alev Akkoyunlu ile Bitdefender Türkiye, 2017 yılında yakaladığı başarı ivmesini sürdürmeyi ve daha geniş alanda çözüm ortaklarına ulaşmayı hedefliyor.

Bilgi güvenliği siber güvenlik şirketine yeni transfer

13 yılı aşkın süredir Eset Türkiye’de Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Alev Akkoyunlu, Bitdefender Türkiye yönetim kademesine yeni ortak olarak dahil oldu. Bitdefender Türkiye’de COO görevini yürütecek olan Alev Akkoyunlu, konuya ilişkin açıklamasında “İşte uyum çok önemlidir. Takım arkadaşlarımla aynı dili konuşup tek hedefe koşarak, standartları birlikte tekrar yazacağımız yeni bir oluşumda yer almak benim için büyük bir motivasyon. Rakiplerimiz arasından sıyrılıp değişmeyen tek şey olan değişimi güvenlik sektöründe sağlamak için çalışacağız.” ifadelerinde bulundu. Dünyanın en önemli güvenlik teknolojisi markalarından Bitdefender ile el sıkışan Alev Akkoyunlu sektördeki 18 yıllık tecrübesini Bitdefender Türkiye ortaklığıyla taçlandıracak.

Siber güvenlik sektörünün başarılı ismi Akkoyunlu

Alev Akkoyunlu’nun ekibe ve ortaklığa katılmasından büyük heyecan duyduğunu belirten Bitdefender Türkiye Genel Müdürü Barbaros Akkoyunlu, “Güvenlik sektöründe uzun yıllar geçirmiş ve başarılı işlere imza atmış Alev Hanım’ın aramıza katılmış olması 2018 yılı hedeflerine daha hızlı ve emin adımlarla ulaşmamızda bize güç ve enerji katacaktır. Bu ortaklığın 2018’de çözüm ortakları ve son kullanıcı kanalında güzel iş birliktelikleri ile filizlendiğini göreceğimiz inancındayım.” açıklamalarında bulundu. Bitdefender Türkiye, deneyimli ismin yönetim kademesine eklenmesiyle 2017’de yakaladığı başarı ivmesini sürdürerek çözüm ortaklarına daha geniş alanda ulaşmayı hedefliyor.

Bitdefender Türkiye Hızla Yükseliyor

2017’de kurumsal müşteri sayısını bir önceki yıla göre %400 artıran Bitdefender Türkiye, yine aynı dönemde %160’ın üzerinde cirosal büyüme gerçekleştirdi. Bitdefender Türkiye Genel Müdürü Barbaros Akkoyunlu, “2016 yılında tek yetkili distribütörü olduğumuz Bitdefender Antivirüs’ün, filizlenip büyümesi için gerekli heyecanı ve motivasyonu Alev Hanım’ın tecrübeleriyle 2018’de de koruyacağız.” dedi.

Alev Akkoyunlu Kimdir?

Son olarak 13 yıldır Eset Türkiye’de Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Alev Akkoyunlu, daha önce Servodata Bilgisayar’da Pazarlama Müdürlüğü görevinde bulundu. 1979 doğumlu olan Akkoyunlu, Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Akkoyunlu, 1 çocuk sahibi.

Laykon Bilişim ve Bitdefender Hakkında:

2016 yılının 3. çeyreğinden itibaren Bitdefender’in Türkiye Distribütörü olarak hizmet veren Laykon Bilişim, bilişim güvenliği alanında profesyonel ürün ve çözümleri ile bayilere satış ve destek veren bir teknoloji firmasıdır. Laykon Bilişim, bilişim sektöründe 10 yılı aşkın süredir müşteri sadakati ve bayi kanalı yapılanması çalışmalarında bulunmuş uzman kadrosu ile güvenlik ve iş sürekliliği çözümleri tarafında kullanıcılarına yeni teknolojileri götürmeye devam etmektedir.

Bitdefender, 100’den fazla ülkeye değer katan anlaşmalar, distribütörler ve satış ortakları üzerinden çözümler sağlayan global bir güvenlik teknolojisi şirketidir. 2001 yılından bu yana, ödüllendirilen kurumsal ve bireysel bilişim güvenliği çözümleri üreten Bitdefender, sanallaştırma ve bulut teknolojisi alanında liderlik eden bir güvenlik sağlayıcısıdır.

Son Yazılar

Hepsini Gör

VERBİS'e kayıt süresi uzatılacak mı?

VERBİS'e kayıt süresi uzatılacak mı? Kişisel Verileri Koruma Kurumu (KVKK) Başkanı Prof. Dr. Faruk Bilir, KVKK'ya hem yurt içi hem de yurt dışı olmak üzere toplam 4 bin 839 ihbar ve şikayet başvurusu

bottom of page