top of page
  • Osman Bolat

Siber Güvenlik VPN Önlemi


Siber Güvenlik VPN Hizmeti

Siber Güvenlik Ürünleri ile meşhur Avast şirketi Avast SecureLine VPN şeklinde bir hizmet sunmaya başladı. Şirketten gönderilen bilgilendiri mail son derece faydalı. İşte o maili sizinle paylaşıyoruz:

***

İnternet bağlantınızın ele geçirilmesi şaşırtıcı derecede kolaydır.Talimatları internette kolayca bulabilirsiniz! Suçluların yanı sıra her işe burnunu sokan komşular, can sıkıcı reklamcılar veya meraklı resmî kuruluşlar kişisel işlemlerinizi izleyebilir. Siber güvenlikte güvenilir uzmanınız olarak sizin ve ailenizin çevrim içi güvenliğini korumaya kararlıyız. Buna uygun bir ürünümüz var. Avast SecureLine VPN internet bağlantınızı neredeyse ele geçirilemez, gizli ve güvenli hâle getirir . Ayrıca işe giderken faturalarınızı öderken, kafeden e-posta gönderirken veya koltuğunuzda video izlerken tüm ailenizi koruma altında tutabilmeniz için sınırsız sayıda cihazda çalışır.

Avast SecureLine VPN nedir?

Sanal Özel Ağ anlamına gelen VPN internet bağlantınızı şifreleyen bir uygulamadır. Tek düğmeye tıklayarak tüm çevrim içi işlemlerinizin izlenmesini engelleyebilirsiniz ve hiç kimse yaptığınız işlemleri göremez. Avast SecureLine VPN hayalî bir süper bilgisayarın bile yaptığınız işlemleri izlemesini engelleyen 256 bit, bankacılık düzeyinde şifreleme yöntemi kullanır. Gerçekten. Bu yöntemin oldukça kullanışlı olduğunu düşünüyoruz.

Bunu hangi amaçlar için kullanabilirim?

WiFi ağınızı emniyete alın

Evden bağlanırken veya halka açık bir WiFi ağını kullanırken internette her zaman güvenlibir şekilde gezinebilirsiniz.

Ödeme işlemlerinizi gizleyin

Yaptığınız tüm işlemler şifrelendiği için, bilgisayar korsanları hassas bilgilerinize erişemez.

Dünyanın her yerindeki içeriklerin kilidini açın

Hiçbir kısıtlama olmadan videoların tadını çıkarın ve "ülkenizde kullanılamıyor" mesajına elveda deyin.

Bağlantınızı hızlandırın

Size en uygun hızda internete bağlanmak için sunucularımızdan birini seçin.

Avast SecureLine VPN'i nasıl kullanırım?

Uygulamayı indirin, ve yükleyin. Çevrim içi olmadan önce uygulamaya tıklayın. Evet. Hepsi bu kadar. (Tereyağından kıl çeker gibi, değil mi?)

Artık sınırsız sayıda cihazda kullanabilirsiniz

Yeni çoklu cihaz Avast SecureLine VPN planınızla uygulamayı istediğiniz kadar cihaza yükleyebilirsiniz. PC, Mac, iPhone ve Android üzerinde çalışır, bu sayede tüm cihazlarınızı koruma altına alabilirsiniz. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı aynı anda beş cihazda kullanabilirsiniz.

6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

VERBİS'e kayıt süresi uzatılacak mı?

VERBİS'e kayıt süresi uzatılacak mı? Kişisel Verileri Koruma Kurumu (KVKK) Başkanı Prof. Dr. Faruk Bilir, KVKK'ya hem yurt içi hem de yurt dışı olmak üzere toplam 4 bin 839 ihbar ve şikayet başvurusu

bottom of page